کاربر: میهمان
با پزشکان معرفی شده در این سایت تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح نمایید  

همیاری در تاسیس بیمارستان

اگر قصد دارید در یک کار خداپسندانه همیاری نمایید با ما تماس بگیرید.

بیمارستان های زیادی در ایران مشغول فعالیت هستند ولی تا کنون به صورت تخصصی بر روی بعضی از مریضی های شایع مانند سرطان و دیابت و.... که واقعا جا دارد به صورت خاص و با تحقیقات جدی روی آنها  کار بشود، مغفول مانده.

آیا بیماری که به سرطان مبتلا شده ، باید برای درمان با کوهی از مشکلات و ندانم کاریهای سیستم بهداشتی کشور برخورد کند؟ کسی که شیمی درمانی می کند هیچ گونه مرجعی برای این که بداند به چه صورت باید با عوارض آن برخورد کند در دسترس ندارد همه پرستاران و پزشکان مربوطه گرفتار و مشغولند و وقت پاسخگویی به مریض را ندارند. تا وقتی که انسان دچار سرماخوردگی و شکستگی استخوان می شود هزاران پزشک و بیمارستان جوابگو هستند ولی وقتی فردی به سرطان مبتلا می شود با بیابان روبروست بیابانی که به دلیل ضعف سیستم بهداشتی کشور ، خودمان ساخته ایم. در صورتیکه بسیاری از بیماران سرطانی به راحتی قابل درمان هستند و می توانند سالیان سال به زندگی خود ادامه دهند سیستم پشتیبانی از مریضان صفر است، وقتی مریضی در منزل سوالی دارد و ممکن است با یک قرص ساده دردش مرحم شود بایستی زجر بکشد و کسی پاسخگو نیست.

آیا در بیمارستان ها نباید چند نفر بصورت تمام وقت ، تلفنی به سوال بیماران همان بیمارستان پاسخ دهند؟ در کلیه شرکت های ایرانی و خارجی مسئولین پشتیبانی با عقد قرارداد پشتیبانی به مشتریان خود خدمات می دهند ولی متاسفانه در بیمارستانها پشتیبانی از مریضان فراموش شده. هرکس توانست جان سالم به در ببرد که شانس آورده و هرکس هم که دچار درد و رنج شد به هیچکس مربوط نیست. آیا مردمی که برای پشتیبانی از محصولات خود حاضرند قرارداد پشتیبانی با شرکتهای تولید کننده ببندند حاضر نیستند برای سلامت خودشان قرارداد پشتیبانی ببندند؟ چرا. مطمئنا علاقه بیشتری هم دارند ولی هیچ روشی برای اجرای آن در کشور ما حداقل وجود ندارد. خودروی خودمان را سالیانه با مبلغ کلانی بیمه می کنیم، آیا حاضر نیستیم برای سلامت خود و خانواده خود با مراکزی قرارداد پشتیبانی ببندیم؟ مطمئنا که همه مردم استقبال می کنند.

مهندسان سرطان ایران قصد دارند که روشی نو و ابتکاری را برای برخورد با بیماران مبتلا به سرطان به اجرا در بیاورند بیمارستانی با چیدمان و منطبق با نیاز بیماران .

لذا در اینجا به کلیه افرادی که مایل به همکاری برای راه اندازی این بیمارستان می باشند تقاضا می شود که ما را همراهی نمایند. بیمارستانی که از صفر تا صد بتواند در خدمت بیماران مبتلا به سرطان باشد و به بهترین نحو ممکن بتواند بیماران را پشتیبانی و به سلامت به زندگی باز گرداند.

مرکز درمانی که شامل ویزیت و چک کردن و غربالگری و تشخیص زود هنگام بسیاری از سرطانهای مهم بوده و سپس در صورت نیاز جراحی و شیمی درمانی نموده و از بیماران خود در طول سال و 24 ساعته پشتیبانی نماید و تحقیقات مفیدی را توسط خود بر روی بیمارستان سرطان به عمل آورد.

لطفا در صورت تمایل به همیاری با شماره تلفن 00989360423093 پیامک ارسال نمایید و یا به آدرس alih1353g@gmail.com ایمیل بزنید